Dołącz do naszego zespołu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy.

ROBOTNIK BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie robót remontowo – budowlanych
  • Burzenie wyłożeń ceramicznych urządzeń cieplnych

NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie
  • Mile widziane:

uprawnienia UDT operatora wózków,

uprawnienia spawalnicze,

obsługa suwnic,

obsługa żurawi,

prawo jazdy kat. B

  • Pracowitość, zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia)
  • Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji CV w formie elektronicznej wypełniając poniższy formularz lub bezpośrednio u Pracodawcy: ul. Przemysłowa 7, 39-100 Ropczyce.

    CV:

    Osoby składające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W”